واحد آمبولانس كمك رسان ایران sos اس او اس

sos komak resan

واحد آمبولانس كمك رسان ایران sos اس او اس واحد آمبولانس كمك رسان مركز اورژانس 115 انتقال پزشكی بیماران كمك رسان sos خدمات كمك رسان ایران مراقبتهای ویژه sos فوریتهای پزشكی مراكز آمبولانس خصوصی ambulance


خدمات آمبولانس شبانه روزی شركت كمك رسان ایران اس او اس sos

امروزه روشهای علمی و سریع در سیستم بهداشت و درمان ایجاب می كند جهت انتقال بیماران بین منزل و مراكز شخیصی درمانی و همچنین از یك مركز تشخیصی درمانی به یك مركز تشخیصی درمانی دیگر از مدرنترین تجهیزات و خودروهای امدادی، كادر آموزش دیده و مجرب استفاده شود.

شركت كمك رسان ایران sos به منظور تامین این نیاز و اطمینان خاطر از كیفیت خدمات ارائه شده و مدیریت مناسب بر سرویسهای ارائه شده در هر انتقال، واحد آمبولانس خود را در قالب موسسه آمبولانس خصوصی كمك رسان ایران، فعال نموده است تا خدماتی با كیفیتی مطابق استانداردهای بین المللی به اعضا و نیز بیمارانی كه نیازمند انتقال پزشكی اند، ارائه نماید :

انتقال پزشكی به صورت شبانه روزی
آمبولانسهای ویژه CCU، ICU، NICU و PICU
آمبولانس هوایی
هلیكوپتر
جت آمبولانس

تاریخچه واحد امبولانس شركت كمك رسان ایران sos اس او اس

در راستای بهبود خدمات رسانی به اعضای شركت كمك رسان ایران و نیز آغاز فصل جدیدی در امر انتقال پزشكی بیماران موسسه آمبولانس خصوصی كمك رسان ایران در سال 1387 در قالب واحد آمبولانس شركت كمك رسان ایران شروع به فعالیت نمود. این مركز طی پروانه بهره برداری به شماره 407136/21783/8/س صادره از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و تحت نظارت مداوم مركز اورژانس 115 تهران و بر اساس جدیدترین استانداردهای جهانی اداره می شود.

امكانات و تجهیزات كمك رسان ایران sos اس او اس

انتخاب خودروها بر اساس استانداردهای كشوری انجام شده است و در این میان، مجهزترین و جدیدترین گزینه ها در نظر گرفته شده اند. برای تامین و انتخاب تجهیزات داخلی آمبولانس ها، علاوه بر داشتن استانداردهای اجباری داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشكی را نیز لحاظ شده است.

خدمات كمك رسان ایران sos اس او اس

انتقال پزشكی بیماران با دسترسی شبانه روزی

مطابق انتظاری كه از مراكز آمبولانس خصوصی می رود، این مركز اهداف و برنامه ریزی های كوتاه مدت و بلندمدت خود را با در اولویت قرار دادن انتقال پزشكی بیماران تعریف نموده است. بر این اساس، امكانات در نظر گرفته شده، برای علمی ترین، سریعترین و بهینه ترین روش انتقال بیماران بین منزل و مراكز تشخیصی و درمانی و نیز بین مراكز تشخیصی و درمانی طراحی شده اند.

بنابراین، این واحد با در اختیار داشتن كادری مجرب از تكنسینهای فوریتهای پزشكی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشكی را در كوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراكز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشك مسئول فنی بر حسن انجام كار نظارت كامل خواهد داشت.

انتقال پزشكی بیماران نیازمند مراقبتهای ویژه

بیمارانی كه در بخشهای مراقبتهای ویژه بستری هستند برای انتقال پزشكی نیازمند امكاناتی متفاوت و متناسب شرایط بیمار می باشند. علاوه بر امكانات و تجهیزاتی متناسب با نیاز بیماران، انجام موفق چنین ماموریتهایی در گروی كادری آموزش دیده و مجرب است.

واحد آمبولانس كمك رسان ایران، با در اختیار داشتن خودروهای مناسب و نیز تكنسینهای آموزش دیده و پزشكان اورژانس با تجربه و دانش روز، امكان انتقال بیماران در شرایط CCU، ICU، NICU و PICU را دارد.

انتقال هوایی بیماران در شرایط ویژه

در شرایطی كه بیماران به دلایل فوریت پزشكی و یا موقعیت جغرافیایی نیاز به انتقال هوایی دارند، واحد آمبولانس كمك رسان، امكان پروازهای پزشكی بوسیله جت آمبولانس و یا هلی كوپتر را تامین می نماید. در این راستا، واحد آمبولانس كمك رسان ایران، از پزشكان و تكنسینهای آموزش دیده در زمینه پزشكی هوایی بهره می برد.

sos komak resan


تعداد بازدید :26564

نظرات و سوالات شما

bazneshasteh vezarate khareje hastam emsal ba bimeh taavon ghardad bastand va migooyand haman sos ast . mikhastam sehate an ra bedanam . mamnoon mishavam man ra roshan befarmaeed . ba tashakkor

  • 1396/06/08

باسلام. بنده سه سال هست که بیمه تکمیلی هستم.لطفالیست خدمات رسانی ومبلغ تعهدات برایم ایمیل بزنید. تادرصورت صلاح دید بقیه اعضای تحت سرپرستی خودرا بیمه تکمیلی نمایم.تشکر

  • 1396/03/08

آدرستون دقیقا کجاست؟🤗😀🤔😗

  • 1396/01/16

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 3 + 11