بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

bime omr pasargad

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بیمه عمر بیمه عمر پاسارگاد تامین آتیه بیمه پاسارگاد bimeh omr pasargad بيمه عمر و آتیه بیمه عمر و پس انداز مقایسه بیمه عمر پاسارگاد

چرا شما به بیمه عمر نیاز دارید ؟

بيمه عمر بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می كند بيمه زندگی است و زندگی شيرين است و پر از خوبی ها و دوست داشتنی ها، ولي زندگی جاودانه نيست . فلسفه حيات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پيوستن و گسستن است.

افراد دور انديش بايد در روزهای خوش زندگی به فكر روزهای سخت آينده باشد. بيمه عمر پس اندازی است كه بهترين مزايا را برای شما فراهم مي آورد. شما در هر سن و سالی كه هستيد و به هر شغلی مشغول مي باشيد ضرورت ايجاب مي نمايد كه در مورد بيمه عمر اطلاعات لازم را داشته باشيد و به موقع يكی از انواع آن را به عنوان تامين براي خود و خانواده انتخاب نمائيد. شما هر قدر در اين مورد بيشتر بدانيد زندگی آينده خود و اعضاء خانواده را بهتر و روشن تر مي توانيد ترسيم كنيد زيرا بيمه عمر بيمه زندگی است.

بیمه عمر و تشكیل سرمایه چیست؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری یكی از پرطرفدار ترین بیمه های عمر در جهان است كه با اضافه نمودن یك برنامه سرمایه گذاری سیستماتیك به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اكثر كشورها به خود جلب می نماید.
در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشكیل سرمایه ای در آتیه امكان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

بیمه عمرو تامین آتیه پاسارگاد بیمه عمر و تشكیل سرمایه چیست؟

نحوه پس انداز و عملكرد در بیمه عمرو اتیه پاسارگاد

شما می توانید از درآمد ماهیانه خود بخشی كه معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید یا صرف هزینه های غیر ضروری می كنید را به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهید و اطمینان داشته باشید كه این پس انداز به طور منظم و سیستماتیك برای شما سرمایه گذاری می شود.
مهم تر اینكه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو ، ازكار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیافتد، بیمه پاسارگاد حامی شما خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می كند بلكه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشكلات مالی را پوشش دهد.

بیمه پاسارگاد حق بيمه‌ های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمينی در اندوخته‌های شما انباشته می نمايد. اين اندوخته، طي سالهای بعد با افزوده شدن حق بيمه‌ ها و سود آنها، افزايش يافته و پس‌اندازی مطمئن براي رفع نيازهای احتمالی و برنامه‌ های آينده شما خواهد بود.

طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بیمه نامه ای با پس انداز و پوشش های بیمه ای می باشد.
شما با توجه به شرایط مالی و اقتصادی خود تصمیم می گیرید در ماه به چه میزان پس انداز داشته باشید (از بین 20.000 تا 334.000 تومان)

جدول محاسبه سود سرمایه گذاری بیمه عمر پاسارگاد

1 جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت 20 سال برای سن 25 سال و افزایش 10% سالیانه و با پوشش كامل بیمه می باشد.برای افراد با سن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد برای جدول سنی خود با ما مشاوره كنید.

سرمایه گذاری بدون ریسك و راهی مطمئن و سیستماتیك برای پس انداز

اگر دقت كنيد متوجه مي شويد كه مردم پول را براي رفع نيازهای فعلی و احتياجات احتمالی آينده مي خواهند علت پس انداز هم براي رفع همين احتياجات از قبيل پيری ، عدم قدرت كار ، موارد ضروری فوری، بيماری ها ، تامين آينده فرزندان ، آسايش خاطر و رفع هر گونه نياز آتی است.

نمودار ریسك سرمایه گذاری ها

نمودار ریسك بیمه عمر شركت بیمه پاسارگاد

مقایسه با حساب بانكی
یك حساب بانكی معمولی به شما اجازه می دهد تا در هر زمان به پس انداز خود دسترسی داشته باشید و ممكن است این پس انداز را برای موارد و نیازهای كوچك در هر جایی استفاده كنید. بیمه sos پس انداز در بانك حالتی دارد كه هیچ كس مانع برداشت سرمایه نمی شود و این برای كسی كه برای آینده برنامه و طرح دارد اصلا خوب نیست.
همیشه باید برای پس انداز و كم كردن هزینه های غیر ضروری یك فشار و اجبار بیرونی وجود داشته باشد، بیمه عمر پاسارگاد با طرحی سیستماتیك و برنامه ریزی شده به شما كمك می كند تا متعهد شوید برای خود پس انداز كنید و علاوه بر پوشش های بیمه ای صندوقی را برای آینده خود ایجاد كنید.

مزایای بیمه عمر نسبت به حساب بانكی

مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به حساب بانكی

اعطای وام
اندوخته پس‌اندازی شما در بيمه عمر و آتیه با پرداخت حق‌ بيمه شكل گرفته و دارائي بيمه‌ نامه شما محسوب مي‌شود.
شما مي‌ توانيد در مواقع ضروري تا 90 درصد ارزش بازخريد اندوخته بيمه‌ نامه خود وام دريافت كنيد.
این وام می تواند در مواقعی كه شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما كمك كند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.
نكته خیلی مثبت این وام این است كه هنگامی كه شما وام دریافت می كنید پوشش های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت.
هيچ پس اندازي خاصيت اصلي و ممتاز بيمه عمر را كه پرداخت سرمايه در صورت فوت پس انداز كننده است را ندارد .

افزایش تضمین شده سرمایه بیمه عمر
با طرح بیمه عمر و آتیه پاسارگاد نگرانی های شما نسبت به نرخ سود و بهره بانك ها و نوسانات بازار سهام برطرف خواهد شد.
حداقل میزان سود سالانه برای پنج سال اول این بیمه نامه 18% بوده و برای سال های بعد از آن 15% در هر سال می باشد.

همچنین بیمه پاسارگاد با توجه به توان سرمایه گذاری گروه مالی پاسارگاد وجوه حاصل از اندوخته های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود سالانه 90% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می نماید.

پرداخت تضمینی بیمه عمر پاسارگاد

اهمیت بیمه عمر و پوسس های بیمه ای آن در زندگی

بیمه عمر بیمه نامه ای ماندگار از طرف شما برای حمایت از خانوادتان

تامین خاطر و آرامش خیال:

همگی ما تصویری از آیند را تجسم می نماییم كه در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش كه خواستی قلبی برای همه ماست درخشش می نماید. آنجه ما را در رسیدن به این هدف نائل می نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی كه پیش رو داریم. اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر كه ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه كسی است؟ بیمه عمر مناسب تصویری را كه ما از آینده تجسم می نماییم جاودانه می نماید. آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است كه خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است.

اهمیت بیمه عمر و پس انداز در زندگی :

اهمیت بیمه عمر و پس انداز در زندگی بیمه عمر وتامین  آتیه بیمه پاسارگاد

bime omr pasargad


تعداد بازدید :10429

نظرات و سوالات شما

تفاوت بین بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان و یا پارسیان چقدره؟

  • 1396/01/16

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 10 + 15