خدمات پزشكی در منزل كمك رسان sos

home medical services

خدمات پزشكی در منزل كمك رسان sos كمك رسان اس او اس كمك رسان sos خدمات پزشكی در منزل خدمات شبانه روزی خدمات پزشك در منزل ویزیت پزشكان تهیه دارو خدمات پزشكی و پرستاری انتقال پزشكی كمك رسان ایران خدمات تخصصی خدمات پاراكلینیكي komak resan

شماره تماس : 09128188872

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشكی و پرستاری بی شك یكی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشكان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیك شهری و یا عدم امكان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

شركت كمك رسان ایران «خدمات پزشكی در منزل» یا محل كار را با مزایای زیر در اختیار اعضاء قرار می دهد.

خدمات شبانه روزی

اعضاء می توانند در كلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن به خدمات دسترسی پیدا نمایند.

ویزیت پزشكان (رایگان)

اعضاء كمك رسان ایران sos در صورت نیاز به ویزیت پزشك عمومی در منزل یا محل كار به این خدمات كه شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو است دسترسی دارند. استفاده از این خدمات برای اعضای این پوشش رایگان است.

خدمات پزشكی و پرستاری

اعضای كمك رسان ایران sos در صورت نیاز به خدمات پزشكی و پرستاری، به این خدمات از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند.

هزینه این خدمات بر اساس جدول تعرفه ویژه اعضاء در تعهد عضو است.

خدمات تخصصی اس او اس در منزل

اعضاء كمك رسان در صورت نیاز به خدمات تخصصی در منزل می توانند پس از تماس تلفنی و هماهنگی به این خدمات از جمله فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشكی دسترسی پیدا نمایند.

هزینه این خدمات بر اساس جدول تعرفه ویژه اعضاء در تعهد عضو است.

خدمات پاراكلینیكي اس او اس در منزل

اعضای كمك رسان sos در صورت نیاز به خدمات پاراكلینیكی در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. این خدمات از جلمه شامل نمونه گیری خون و ادرار و تحویل نتیجه آزمایش به بیمار، سونوگرافی، رادیولوژی، چكاپ و سایر خدمات مجاز است.

هزینه این خدمات بر اساس جدول تعرفه ویژه اعضاء در تعهد عضو است.

تهیه دارو وتحویل در منزل

اعضاء كمك رسان اس او اس در صورت نیاز به دارو و تحویل در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. دارو پس از دریافت نسخه معتبر پزشكی از درب منزل، تهیه و به بیمار تحویل می گردد.

تامین هزینه ایاب و ذهاب بر اساس جدول تعرفه ویژه اعضاء و هزینه دارو بر اساس رسید داروخانه در تعهد عضو است.

انتقال پزشكی از منزل به بیمارستان و بالعكس

در صورت نیاز به عضو به انتقال پزشكی از منزل به بیمارستان و بالعكس، كمك رسان این انتقال را با استفاده از شبكه آمبولانس اورژانس یا خصوصی سازماندهی می نماید.

هزینه انتقال بر اساس جدول تعرفه ویژه اعضاء در تعهد عضو یا بیمه گر است.

home medical services


تعداد بازدید :9101

نظرات و سوالات شما

من بیمه عمر ایران دارم که برای بیماریهای سخت هم هست. اما بیمه درمانی معمولی ندارم. خانواده من یعنی مادرم و خواهر و برادرم هم چنین داییها و خاله هایم نیز بیمه اس او اس دارند.آیا این امر به تخفیف بیمه من کمک می کند؟ من 58 سال دارم.

  • 1395/12/09

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 18 + 20