خدمات كمك رساني اتومبيل sos

بیمه کمک رسان

خدمات كمك رساني اتومبيل sos خدمات كمك رساني اتومبيل اس او اس كمك رسان بانك اطلاعات اتومبيل انتقال اتومبيل به تعميرگاه انتقال سرنشينان اتومبيل تهيه و ارسال لوازم يدكي انتقال پزشكي بيمه بدنه اتومبيل

اتومبيل شما در مسافرت جاده اي همواره با خطر از كار افتادگي در اثر تصادفات، سانحه يا خرابي روبور است. در اين مواقع انتقال اتومبيل به تعميرگاه مناسب، تهيه لوازم يدكي براي تعمير آن، انتقال سرنشينان به مقصد مورد نظر و مطمئن اولين و مهم ترين مشكل شما و خانواده شما است.

عدم آشنايي با امكانات موجود محلي، كمبود امكانات تعميرگاهي و عدم دسترسي به لوازم يدكي مورد نياز مي تواند از يك سفر خاطره اي ناخوشايند و پرهزينه براي شما و خانواده تان به جا گذارد. اعزام سريع جرثقيل براي حمل اتومبيل به تعميرگاه و ارسال همزمان اتومبيل از نزديكترين محل براي انتقال سرنشينان به مقصد مورد نظر و بالاخره ارسال لوازم يدكي مورد نياز به تعميرگاه بي شك مشكلات را به حداقل خواهد رساند.

از سوي ديگر دارندگان اتومبيل در زندگي روزمره شهري نيز با خطر وارد آمدن خسارت به اتومبيل مواجه هستند و در اين صورت طي نمودن مراحل مختلف دريافت خسارت از بيمه گر يكي ديگر از معضلات استفاده از پوشش هاي رايج بيمه بدنه است.

پوشش كمك رساني اتومبيل، با هدف ارائه خدمات مناسب براي رفع مشكلات فوق طراحي و عرضه مي گردد. اين طرح علاوه بر ارائه خدمات اتومبيل در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ايران، تسهيلات ويژه اي در اخذ بيمه نامه بدنه در اختيار عضو قرار مي دهد كه نمونه هاي آن بازديد اوليه اتومبيل در محل سكونت يا كار و پرداخت سريع خسارت مي باشد.

با تسهيلات ويژه اي كه بيمه گر كمك رسان براي اعضا اين پوشش قائل گرديده، هزينه استفاده از مجموعه خدمات فوق كمتر از هزينه حق بيمه بدنه رايج است و عضو با هزينه اي كمتر نه تنها در اخذ بيمه بدنه و اتومبيل خود صرفه جويي مي نمايد بلكه به مجموعه تازه اي از خدمات كمك رساني اتومبيل نيز دست مي يابد.

در ضمن اگر اتومبيل فعلا نزد بيمه گر ديگري بيمه است، در زمان انتقال به اين پوشش، كماكان از همه مزايا و تخفيف هاي عدم خسارت نيز استفاده خواهد نمود.

مزاياي خدمات كمك رساني اتومبيل شركت كمك رسان ايران اس او اس sos

1. دسترسي شبانه روزي

خدمات كمك رساني اتومبيل در كليه ساعات شبانه روز و همه ايام سال در دسترس اعضا قرار دارد و عضو مي تواند با يك تلفن به خدمات مورد نياز دست يابد.

2. بانك اطلاعات اتومبيل

بانك اطلاعات اتومبيل كمك رسان sos با درخواست عضو اطلاعات زير را در اختيار وي قرار مي دهد:

نشاني و تلفن نزديكترين تعميرگاه مجاز يا معتبر مورد نياز اتومبيل
نشاني و تلفن نزديكترين فروشگاه لوازم يدكي مورد نياز اتومبيل
قيمت تقريبي لوازم يدكي مورد نياز

3. انتقال اتومبيل به تعميرگاه

كمك رسان در صورت از كار افتادن اتومبيل عضو در تهران يا شهرستان‌ها، اقدام به حمل آن به تعميرگاه مجاز يا معتبر منتخب عضو خواهد نمود.

4. انتقال سرنشينان اتومبيل

كمك رسان ايران همزمان با انتقال اتومبيل عضو، سرنشينان آن را از محل توقف اتومبيل خارج از مركز و يا اقامت موقت خارج از مركز (شهرستان‌ها) به مقصد مورد نظر عضو منتقل خواهد نمود.

5. تهيه و ارسال لوازم يدكي

كمك رسان در صورت نياز اتومبيل از كار افتاده به لوازم يدكي غير قابل تهيه در محل، لوازم مورد نياز را به هزينه عضو تهيه و به هزينه خود براي تعميرگاه مورد نظر ارسال مي نمايد.

6. نظارت و كنترل كيفيت

نظارت و كنترل كيفيت تعميرات احتمالي اتومبيل هاي عضو در صورت درخواست اعضا صورت خواهد گرفت. (هزينه تعمير و لوازم يدكي در تعهد كمك رسان نمي باشد.)

7. چكاپ فصلي و قبل از سفر (فقط در تهران)

ارائه چكاپ ادواري و قبل از سفر به درخواست عضو. (هزينه تعمير و لوازم يدكي در تعهد كمك رسان نمي باشد.)

8. انتقال پزشكي

هرگاه سرنشينان اتومبيل عضو در اثر سانحه اتومبيل مصدوم و به يك مركز پزشكي كه امكانات كافي براي مداوا را ندارد منتقل گردند، كمك رسان انتقال پزشكي آنان را از آن مركز به نزديكترن بيمارستان و يا مركز درماني مناسب سازماندهي خواهد نمود.

9. بيمه بدنه اتومبيل

اعضايي كه از شركت كمك رسان ايران sos بيمه ي بدنه خريداري مي نمايند، از تخفيف ويژه برخوردار خواهند شد
بازديد اوليه ي اتومبيل در محل سكونت يا كار انجام خواهد شد.
پرداخت خسارت بدنه ي اتومبيل در محل اين شركت در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

بیمه کمک رسان


تعداد بازدید :25956

نظرات و سوالات شما

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 19 + 20