خدمات كمكرساني اتومبیل sos

bime komak resan

خدمات كمكرساني اتومبیل sos خدمات كمكرساني اتومبیل اس او اس كمك رسان بانك اطلاعات اتومبیل انتقال اتومبیل به تعمیرگاه انتقال سرنشينان اتومبیل تهيه و ارسال لوازم يدكی انتقال پزشكي بیمه بدنه اتومبیل

اتومبیل شما در مسافرت جاده ای همواره با خطر از كار افتادگی در اثر تصادفات، سانحه یا خرابی روبور است. در این مواقع انتقال اتومبیل به تعمیرگاه مناسب، تهیه لوازم یدكی برای تعمیر آن، انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظر و مطمئن اولین و مهم ترین مشكل شما و خانواده شما است.

عدم آشنایی با امكانات موجود محلی، كمبود امكانات تعمیرگاهی و عدم دسترسی به لوازم یدكی مورد نیاز می تواند از یك سفر خاطره ای ناخوشایند و پرهزینه برای شما و خانواده تان به جا گذارد. اعزام سریع جرثقیل برای حمل اتومبیل به تعمیرگاه و ارسال همزمان اتومبیل از نزدیكترین محل برای انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظر و بالاخره ارسال لوازم یدكی مورد نیاز به تعمیرگاه بی شك مشكلات را به حداقل خواهد رساند.

از سوی دیگر دارندگان اتومبیل در زندگی روزمره شهری نیز با خطر وارد آمدن خسارت به اتومبیل مواجه هستند و در این صورت طی نمودن مراحل مختلف دریافت خسارت از بیمه گر یكی دیگر از معضلات استفاده از پوشش های رایج بیمه بدنه است.

پوشش كمك رسانی اتومبیل، با هدف ارائه خدمات مناسب برای رفع مشكلات فوق طراحی و عرضه می گردد. این طرح علاوه بر ارائه خدمات اتومبیل در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ایران، تسهیلات ویژه ای در اخذ بیمه نامه بدنه در اختیار عضو قرار می دهد كه نمونه های آن بازدید اولیه اتومبیل در محل سكونت یا كار و پرداخت سریع خسارت می باشد.

با تسهیلات ویژه ای كه بیمه گر كمك رسان برای اعضا این پوشش قائل گردیده، هزینه استفاده از مجموعه خدمات فوق كمتر از هزینه حق بیمه بدنه رایج است و عضو با هزینه ای كمتر نه تنها در اخذ بیمه بدنه و اتومبیل خود صرفه جویی می نماید بلكه به مجموعه تازه ای از خدمات كمك رسانی اتومبیل نیز دست می یابد.

در ضمن اگر اتومبیل فعلا نزد بیمه گر دیگری بیمه است، در زمان انتقال به این پوشش، كماكان از همه مزایا و تخفیف های عدم خسارت نیز استفاده خواهد نمود.

مزایای خدمات كمك رسانی اتومبیل شركت كمك رسان ایران اس او اس sos

1. دسترسی شبانه روزی

خدمات كمك رسانی اتومبیل در كلیه ساعات شبانه روز و همه ایام سال در دسترس اعضا قرار دارد و عضو می تواند با یك تلفن به خدمات مورد نیاز دست یابد.

2. بانك اطلاعات اتومبیل

بانك اطلاعات اتومبیل كمك رسان sos با درخواست عضو اطلاعات زیر را در اختیار وی قرار می دهد:

نشانی و تلفن نزدیكترین تعمیرگاه مجاز یا معتبر مورد نیاز اتومبیل
نشانی و تلفن نزدیكترین فروشگاه لوازم یدكی مورد نیاز اتومبیل
قیمت تقریبی لوازم یدكی مورد نیاز

3. انتقال اتومبیل به تعمیرگاه

كمك رسان در صورت از كار افتادن اتومبیل عضو در تهران یا شهرستان‌ها، اقدام به حمل آن به تعمیرگاه مجاز یا معتبر منتخب عضو خواهد نمود.

4. انتقال سرنشینان اتومبیل

كمك رسان ایران همزمان با انتقال اتومبیل عضو، سرنشینان آن را از محل توقف اتومبیل خارج از مركز و یا اقامت موقت خارج از مركز (شهرستان‌ها) به مقصد مورد نظر عضو منتقل خواهد نمود.

5. تهیه و ارسال لوازم یدكی

كمك رسان در صورت نیاز اتومبیل از كار افتاده به لوازم یدكی غیر قابل تهیه در محل، لوازم مورد نیاز را به هزینه عضو تهیه و به هزینه خود برای تعمیرگاه مورد نظر ارسال می نماید.

6. نظارت و كنترل كیفیت

نظارت و كنترل كیفیت تعمیرات احتمالی اتومبیل‌های عضو در صورت درخواست اعضا صورت خواهد گرفت. (هزینه تعمیر و لوازم یدكی در تعهد كمك رسان نمی باشد.)

7. چكاپ فصلی و قبل از سفر (فقط در تهران)

ارائه چكاپ ادواری و قبل از سفر به درخواست عضو. (هزینه تعمیر و لوازم یدكی در تعهد كمك رسان نمی باشد.)

8. انتقال پزشكی

هرگاه سرنشینان اتومبیل عضو در اثر سانحه اتومبیل مصدوم و به یك مركز پزشكی كه امكانات كافی برای مداوا را ندارد منتقل گردند، كمك رسان انتقال پزشكی آنان را از آن مركز به نزدیكترن بیمارستان و یا مركز درمانی مناسب سازماندهی خواهد نمود.

9. بیمه بدنه اتومبیل

اعضایی كه از شركت كمك رسان ایران sos بیمه ی بدنه خریداری می نمایند، از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد
بازدید اولیه ی اتومبیل در محل سكونت یا كار انجام خواهد شد.
پرداخت خسارت بدنه ی اتومبیل در محل این شركت در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

bime komak resan


تعداد بازدید :24939

نظرات و سوالات شما

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 10 + 15