خدمات کمک رسانی اتومبیل sos

کمک رسان ایران

خدمات کمک رسانی اتومبیل sos خدمات کمک رسانی اتومبیل اس او اس کمک رسان بانک اطلاعات اتومبیل انتقال اتومبیل به تعمیرگاه انتقال سرنشینان اتومبیل تهیه و ارسال لوازم یدکی انتقال پزشکی بیمه بدنه اتومبیل

اتومبیل شما در مسافرت جاده ای همواره با خطر از کار افتادگی در اثر تصادفات، سانحه یا خرابی روبور است. در این مواقع انتقال اتومبیل به تعمیرگاه مناسب، تهیه لوازم یدکی برای تعمیر آن، انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظر و مطمئن اولین و مهم ترین مشکل شما و خانواده شما است.

عدم آشنایی با امکانات موجود محلی، کمبود امکانات تعمیرگاهی و عدم دسترسی به لوازم یدکی مورد نیاز می تواند از یک سفر خاطره ای ناخوشایند و پرهزینه برای شما و خانواده تان به جا گذارد. اعزام سریع جرثقیل برای حمل اتومبیل به تعمیرگاه و ارسال همزمان اتومبیل از نزدیکترین محل برای انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظر و بالاخره ارسال لوازم یدکی مورد نیاز به تعمیرگاه بی شک مشکلات را به حداقل خواهد رساند.

از سوی دیگر دارندگان اتومبیل در زندگی روزمره شهری نیز با خطر وارد آمدن خسارت به اتومبیل مواجه هستند و در این صورت طی نمودن مراحل مختلف دریافت خسارت از بیمه گر یکی دیگر از معضلات استفاده از پوشش های رایج بیمه بدنه است.

پوشش کمک رسانی اتومبیل، با هدف ارائه خدمات مناسب برای رفع مشکلات فوق طراحی و عرضه می گردد. این طرح علاوه بر ارائه خدمات اتومبیل در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ایران، تسهیلات ویژه ای در اخذ بیمه نامه بدنه در اختیار عضو قرار می دهد که نمونه های آن بازدید اولیه اتومبیل در محل سکونت یا کار و پرداخت سریع خسارت می باشد.

با تسهیلات ویژه ای که بیمه گر کمک رسان برای اعضا این پوشش قائل گردیده، هزینه استفاده از مجموعه خدمات فوق کمتر از هزینه حق بیمه بدنه رایج است و عضو با هزینه ای کمتر نه تنها در اخذ بیمه بدنه و اتومبیل خود صرفه جویی می نماید بلکه به مجموعه تازه ای از خدمات کمک رسانی اتومبیل نیز دست می یابد.

در ضمن اگر اتومبیل فعلا نزد بیمه گر دیگری بیمه است، در زمان انتقال به این پوشش، کماکان از همه مزایا و تخفیف های عدم خسارت نیز استفاده خواهد نمود.

مزایای خدمات کمک رسانی اتومبیل شرکت کمک رسان ایران اس او اس sos

1. دسترسی شبانه روزی

خدمات کمک رسانی اتومبیل در کلیه ساعات شبانه روز و همه ایام سال در دسترس اعضا قرار دارد و عضو می تواند با یک تلفن به خدمات مورد نیاز دست یابد.

2. بانک اطلاعات اتومبیل

بانک اطلاعات اتومبیل کمک رسان sos با درخواست عضو اطلاعات زیر را در اختیار وی قرار می دهد:

نشانی و تلفن نزدیکترین تعمیرگاه مجاز یا معتبر مورد نیاز اتومبیل
نشانی و تلفن نزدیکترین فروشگاه لوازم یدکی مورد نیاز اتومبیل
قیمت تقریبی لوازم یدکی مورد نیاز

3. انتقال اتومبیل به تعمیرگاه

کمک رسان در صورت از کار افتادن اتومبیل عضو در تهران یا شهرستان ها، اقدام به حمل آن به تعمیرگاه مجاز یا معتبر منتخب عضو خواهد نمود.

4. انتقال سرنشینان اتومبیل

کمک رسان ایران همزمان با انتقال اتومبیل عضو، سرنشینان آن را از محل توقف اتومبیل خارج از مرکز و یا اقامت موقت خارج از مرکز (شهرستان ها) به مقصد مورد نظر عضو منتقل خواهد نمود.

5. تهیه و ارسال لوازم یدکی

کمک رسان در صورت نیاز اتومبیل از کار افتاده به لوازم یدکی غیر قابل تهیه در محل، لوازم مورد نیاز را به هزینه عضو تهیه و به هزینه خود برای تعمیرگاه مورد نظر ارسال می نماید.

6. نظارت و کنترل کیفیت

نظارت و کنترل کیفیت تعمیرات احتمالی اتومبیل های عضو در صورت درخواست اعضا صورت خواهد گرفت. (هزینه تعمیر و لوازم یدکی در تعهد کمک رسان نمی باشد.)

7. چکاپ فصلی و قبل از سفر (فقط در تهران)

ارائه چکاپ ادواری و قبل از سفر به درخواست عضو. (هزینه تعمیر و لوازم یدکی در تعهد کمک رسان نمی باشد.)

8. انتقال پزشکی

هرگاه سرنشینان اتومبیل عضو در اثر سانحه اتومبیل مصدوم و به یک مرکز پزشکی که امکانات کافی برای مداوا را ندارد منتقل گردند، کمک رسان انتقال پزشکی آنان را از آن مرکز به نزدیکترن بیمارستان و یا مرکز درمانی مناسب سازماندهی خواهد نمود.

9. بیمه بدنه اتومبیل

اعضایی که از شرکت کمک رسان ایران sos بیمه ی بدنه خریداری می نمایند، از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد
بازدید اولیه ی اتومبیل در محل سکونت یا کار انجام خواهد شد.
پرداخت خسارت بدنه ی اتومبیل در محل این شرکت در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

کمک رسان ایران


تعداد بازدید :45873

نظرات و سوالات شما

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 17 + 19