بیمه امید آفرین بیمه جبران هزینه های درمان سرطان

omidafarin alborz

بیمه امید آفرین بیمه جبران هزینه های درمان سرطان شرکت بیمه‏ البرز هزینه درمان سرطان بیمه امید آفرین البرز بیمه سرطان bime darman omid afarin alborz

سرطان شایع‏ترین علت مرگ در افراد زیر ۷۵سال و دومین عامل مرگ پس از بیماری‏های قلبی و عروقی در جمعیت بالای ۷۵سال است.

براساس آمارهای رسمی، هرساله تعداد قابل توجهی در جهان مبتلا به سرطان می‏ شوند که علیرغم برخوردای از بیمه‏ های درمانی فراگیر، متحمل هزینه‏ های سرسام آوری می‏گردند، زیرا هزینه‏ های درمان سرطان توسط بیمه‏ نامه های متداول تحت پوشش قرار نمی‏گیرند. به همین دلیل « بیمه سرطان » که طی چند سال گذشته طراحی و در برخی کشورها در اختیار مردم قرار گرفته است با استقبال گسترده‏ای روبرو شده‏است.

بررسی‏ ها نشان می‏دهد، آمار سرطان در کشور ما نیز بسیار نگران‏ کننده است و هرساله میزان ابتلا به آن افزایش می‏یابد به‏ طوری که در سال ۲۰۲۰ تعداد موارد جدید به ۵۰۰۰۰۰ در سال بالغ خواهد شد.

سرطان اتفاقی تلخ، اما به شدت واقعی است و شاید کمتر کسی چاره کار را، چشم فروبستن و نادیده گرفتن آن بداند.

شرکت بیمه‏ البرز، در راستای اهداف و مسئولیت‏های حرفه‏ای خود، پس از سال‏ها مطالعات بومی و منطقه‏ ای، برای اولین ‏بار در ایران « بیمه مادام العمر جبران هزینه‏ های درمان سرطان » را طراحی و تحت عنوان «  بیمه امید آفرین البرز » به عموم هموطنان عزیز تقدیم نموده است. برخی از شرایط و مزایای منحصر بفرد این بیمه‏ نامه به شرح زیر است:

· برای تهیه این بیمه‏ نامه در شرایط عادی نیازی به انجام معاینات و آزمایش‏های غربالگری نیست.

· این بیمه‏ نامه به صورت انفرادی و خانوادگی و گروهی قابل ابتیاع است.

· تنها پس از یک سال دوره انتظار، تمام انواع خدمات درمانی شامل سرپایی، بستری، شیمی‏ درمانی، جراحی روباتیک، آمبولانس و سایر هزینه‏ های اضافی تحت پوشش قرار می‏گیرد.

· در صورت عدم امکان درمان در داخل کشور، هزینه درمان در خارج کشور تعهد می‏ گردد.

· سقف پوشش بیمه‏ نامـه معادل ۰۰۰ر۰۰۰ر ۵۰۰ر۱ ریال می‏باشد.

· حق‏ بیمه این بیمه‏ نامه فقط برای یکبار دریافت می‏گردد که برای آحاد جامعه و با هر سطح درآمدی قابل پرداخت است.

· تمام ایرانیان تا قبل از سن ۶۰ سالگی می توانند این بیمه ‏نامه را تهیه و تا پایان عمر از مزایای آن بهره‏ مند گردند.

· حق‏ بیمه این بیمه‏ نامه قابل تقسیط به اقساط دلخواه است که باید حداکثر طی ۵سال تسویه شود.
· در صورتی‏که بیمه‏ شده در زمان نیاز به درمان، بیمه پایه یا مکمل دیگری داشته باشد، این بیمه‏ نامه مازاد هزینه‏ های درمان را پوشش خواهد داد.
 
 
جدول تعهدات بیمه نامه امید آفرین بر اساس سنوات سپری شده پس از خرید بیمه نامه :

سال بیمه ای تعهدات شرکت به میلیون ریال
سال اول دوره انتظار
2-5 350
6-10 400
11-15 500
16-25 600
26-35 800
36-45 1000
46-55 1200
56 به بالا 1500

کارشناسان بیمه البرز با توجه به اندک بودن حق بیمه در گروه های سنی ۱و۲و۳ (گروه های زیر ۳۰ سال) توصیه می نمایند بیمه شدگان در این گروه ها با پرداخت حق بیمه اضافی سقف تعهدات بیمه البرز را تا ۳ برابر افزایش دهند.

بیمه « امیدآفرین بیمه‏ البرز» با هزینه‏ ای ناچیز خدمتی بزرگ به بیمه‏ شده تقدیم می‏نماید که با هیچ‏یک از بیمه‏ های جاری قابل مقایسه نمی باشد. زیرا:

· در این طرح بیمه‏ البرز بطـور خاص هزینـه‏ های درمان ‏بیمه‏ شدگان را در برابر سرطان جبران می‏کند.

· ماهیت « مادام ‏العمر» این بیمه‏ نامه « انفرادی » بودن آن، امکانی سهل‏ الوصول در تأمین و حفظ آرامش روحی بیمه‏ شدگان را در سراسر عمر فراهم نموده است.

درحالیکه در بیمه‏ های درمان عام، یکساله و گروهی به دلیل تنوع پوشش ‏های غیر هدفمند حق بیمه بسیار فراتر است و با عدم فراهم شدن شرایط تمدید پوشش بیمه ‏ای در سال‏های آتی ( از جمله افزایش سن، ازدواج و اشتغال فرزندان و یا پایان همکاری با یک گروه اقتصادی، سازمان و شرکت‏ها) بلافاصله خدمات بیمه ‏ای قطع و فرد الزاماً تا فراهم شدن شرایط جدید بیمه‏ ای از پوشش بیمه ‏ای برای مابقی عمر خود بی‏ بهره خواهد ماند.

(خرید این بیمه نامه تنها در زمان سلامت میسر است)

omidafarin alborz


تعداد بازدید :8458

نظرات و سوالات شما

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 12 + 16