بیمه عمرو سرمایه گذاری کارآفرین

bime omr karafarin

بیمه عمرو سرمایه گذاری کارآفرین بیمه عمر کارآفرین عمروسرمایه گذاری bimeh omr بیمه عمر زمانی bime omr بیمه حوادث انفرادی omr karafarin بیمه کارآفرین bime sos بیمه عمر

بیمه عمرو سرمایه گذاری کارافرین یکی از پرطرفدار ترین بیمه های عمر در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید.

در شرایط کنونی آیا می توان از تورم چشم پوشی کرد؟

چنانچه سرمایه بیمه های عمر متداول در حال حاضر برای خانواده تا حدودی کارگشا باشد آیا در آینده نیز پس از گذشت چند سال این مبلغ به اندازه امروز کارگشا خواهد بود؟ و این در حالیست که با توجه به  نرخ تورم بدیهی است که پاسخ منفی است.

اما با خرید بیمه عمر کارآفرین به مجموعه ای از امکانات کم نظیر کاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت. انتخاب امروز شما موجب تامین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد، ضمن اینکه با پیشرفت مداوم و سالیانه سرمایه  بیمه عمرو سرمایه گذاری کارآفرین به گونه ای  همگون با تورم ، شما طرحی ارزشمند را چه برای امروز و چه برای فرداهای خانواده خویش برگزیده اید.

با بیمه عمر و سرمایه گذاری کارافرین شما می توانید

آینده خانواده خود را تأمین نمایید
سرمایه گذاری مناسب و سود آور را انتخاب کنید
هزینه های تحصیلی فرزندان را تأمین کنید
بیمه نامه را با توجه به پوشش های زیر مطابق دلخواه طراحی کنید
بیمه حوادث انفرادی
سرمایه اضافی بیمه عمر زمانی ساده
معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی دائم
پرداخت هزینه های درمان امراض تحت پوشش

مزایای بیمه عمرو سرمایه گذاری کارآفرین

برای هر یک از بیمه گذاران حساب ویژه ای نگهداری می شود.
اختیار کامل در پرداخت حق بیمه و انتخاب سرمایه.
بیمه گذار می تواند سرمایه بیمه خود را بدون پرداخت حق بیمه اضافی به هر میزان که مایل باشد تعدیل نماید مشروط بر آنکه میزان افزایش سرمایه از نظر اصول ریسک پذیری مورد قبول باشد. بیمه sos
بیمه گذار می تواند از حساب سرمایه خود جهت مخارج تحصیلی فرزندان و یا برای تأمین هزینه های ضروری زندگی مانند جهیزیه و غیره برداشت نماید.
بیمه گذار همچنین می تواند به میزان معینی نسبت به سرمایه پس انداز خود از شرکت وام دریافت دارد و سود معین شده از طرف شرکت را متناسب با میزان وام متقبل شود.
بیمه گذار نسبت به موجودی خود در حسابش می تواند بجای دریافت یکجای سرمایه، مشمول دریافت مستمری گردد.
ازدیاد سرمایه بیمه و یا پوشش سرمایه اضافی در صورت فوت ناشی از حادثه و یا معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی نیز می تواند تحت پوشش قرار گیرد.

فردا دیر است همین الان اقدام کنید

bime omr karafarin


تعداد بازدید :79552

نظرات و سوالات شما

برای عضویت بیمه عمر کجا باید بیایم؟🤔🤔🤔

  • 1396/01/15

آیا از بیمه عمر می توان برای درمان هم استفاده کرد؟ سقف ش چقدره؟

  • 1395/12/10

هزینه بیمه عمر چقدر است؟

  • 1395/12/10

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 13 + 17