واحد آمبولانس کمک رسان ایران sos اس او اس

bimeh sos

واحد آمبولانس کمک رسان ایران sos اس او اس واحد آمبولانس کمک رسان مرکز اورژانس 115 انتقال پزشکی بیماران کمک رسان sos خدمات کمک رسان ایران مراقبتهای ویژه sos فوریتهای پزشکی مراکز آمبولانس خصوصی ambulance


خدمات آمبولانس شبانه روزی شرکت کمک رسان ایران اس او اس sos

امروزه روشهای علمی و سریع در سیستم بهداشت و درمان ایجاب می کند جهت انتقال بیماران بین منزل و مراکز شخیصی درمانی و همچنین از یک مرکز تشخیصی درمانی به یک مرکز تشخیصی درمانی دیگر از مدرنترین تجهیزات و خودروهای امدادی، کادر آموزش دیده و مجرب استفاده شود.

شرکت کمک رسان ایران sos به منظور تامین این نیاز و اطمینان خاطر از کیفیت خدمات ارائه شده و مدیریت مناسب بر سرویسهای ارائه شده در هر انتقال، واحد آمبولانس خود را در قالب موسسه آمبولانس خصوصی کمک رسان ایران، فعال نموده است تا خدماتی با کیفیتی مطابق استانداردهای بین المللی به اعضا و نیز بیمارانی که نیازمند انتقال پزشکی اند، ارائه نماید :

انتقال پزشکی به صورت شبانه روزی
آمبولانسهای ویژه CCU، ICU، NICU و PICU
آمبولانس هوایی
هلیکوپتر
جت آمبولانس

تاریخچه واحد امبولانس شرکت کمک رسان ایران sos اس او اس

در راستای بهبود خدمات رسانی به اعضای شرکت کمک رسان ایران و نیز آغاز فصل جدیدی در امر انتقال پزشکی بیماران موسسه آمبولانس خصوصی کمک رسان ایران در سال 1387 در قالب واحد آمبولانس شرکت کمک رسان ایران شروع به فعالیت نمود. این مرکز طی پروانه بهره برداری به شماره 407136/21783/8/س صادره از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تحت نظارت مداوم مرکز اورژانس 115 تهران و بر اساس جدیدترین استانداردهای جهانی اداره می شود.

امکانات و تجهیزات کمک رسان ایران sos اس او اس

انتخاب خودروها بر اساس استانداردهای کشوری انجام شده است و در این میان، مجهزترین و جدیدترین گزینه ها در نظر گرفته شده اند. برای تامین و انتخاب تجهیزات داخلی آمبولانس ها، علاوه بر داشتن استانداردهای اجباری داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشکی را نیز لحاظ شده است.

خدمات کمک رسان ایران sos اس او اس

انتقال پزشکی بیماران با دسترسی شبانه روزی

مطابق انتظاری که از مراکز آمبولانس خصوصی می رود، این مرکز اهداف و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت خود را با در اولویت قرار دادن انتقال پزشکی بیماران تعریف نموده است. بر این اساس، امکانات در نظر گرفته شده، برای علمی ترین، سریعترین و بهینه ترین روش انتقال بیماران بین منزل و مراکز تشخیصی و درمانی و نیز بین مراکز تشخیصی و درمانی طراحی شده اند.

بنابراین، این واحد با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسینهای فوریتهای پزشکی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشکی را در کوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراکز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشک مسئول فنی بر حسن انجام کار نظارت کامل خواهد داشت.

انتقال پزشکی بیماران نیازمند مراقبتهای ویژه

بیمارانی که در بخشهای مراقبتهای ویژه بستری هستند برای انتقال پزشکی نیازمند امکاناتی متفاوت و متناسب شرایط بیمار می باشند. علاوه بر امکانات و تجهیزاتی متناسب با نیاز بیماران، انجام موفق چنین ماموریتهایی در گروی کادری آموزش دیده و مجرب است.

واحد آمبولانس کمک رسان ایران، با در اختیار داشتن خودروهای مناسب و نیز تکنسینهای آموزش دیده و پزشکان اورژانس با تجربه و دانش روز، امکان انتقال بیماران در شرایط CCU، ICU، NICU و PICU را دارد.

انتقال هوایی بیماران در شرایط ویژه

در شرایطی که بیماران به دلایل فوریت پزشکی و یا موقعیت جغرافیایی نیاز به انتقال هوایی دارند، واحد آمبولانس کمک رسان، امکان پروازهای پزشکی بوسیله جت آمبولانس و یا هلی کوپتر را تامین می نماید. در این راستا، واحد آمبولانس کمک رسان ایران، از پزشکان و تکنسینهای آموزش دیده در زمینه پزشکی هوایی بهره می برد.

bimeh sos


تعداد بازدید :50003

نظرات و سوالات شما

bazneshasteh vezarate khareje hastam emsal ba bimeh taavon ghardad bastand va migooyand haman sos ast . mikhastam sehate an ra bedanam . mamnoon mishavam man ra roshan befarmaeed . ba tashakkor

  • 1396/06/08

باسلام. بنده سه سال هست که بیمه تکمیلی هستم.لطفالیست خدمات رسانی ومبلغ تعهدات برایم ایمیل بزنید. تادرصورت صلاح دید بقیه اعضای تحت سرپرستی خودرا بیمه تکمیلی نمایم.تشکر

  • 1396/03/08

آدرستون دقیقا کجاست؟🤗😀🤔😗

  • 1396/01/16

ارسال نظر و یا سوالات شما

حاصل جمع این دو عدد چیست؟ 3 + 11