بیمه آسیا


بیمه آسیا بیمه آسیا بیمه عمر آسیا bimeh asia بیمه asia شركت بیمه اسیا bime asia بیمه مسئولیت آسیا بیمه آتش سوزی اسیا

شـركت بيمه آسيا در تيرماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بيمه و عمليات بازرگاني تأسيس شد. در سال 1388 بر اساس سياستهاي كلي اصل 44 قانون اساسي در زمره شركتهاي مشمول واگذاري بخش خصوصي قرار گرفت و به عنوان بزرگترين شـركت بيمه خصوصي كشور به فعالیت های خود ادامه داد. اين شـركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکّتهای بیمه خصوصی كشور دارا است.

بيمه اسيا با بیش از2400 نفر نیروی انسانی متخصص، باتجربه و متعهد، سرمايه 2/300/000/000/000 ريال و با بيش از نيم قرن فعاليت درعرصه صنعت بيمه يكي از صد شركت برتر و بسیار معتبر در داخل و خارج ازكشور است . همچنين براساس گزارش اخير بيمه مركزي ج. ا. ا. ،شركت بيمه آسيا در بين شركتهاي بيمه حائز رتبه يك (سطح 1) از نظر سطح توانگري مالی است. و دومين شركت بيمه مستقيم در نگهداري ريسك و قبول بيمه اتكائي در كشور محسوب مي شود.

بیمه عمرو پس انداز و بازنشستگی بیمه آسیا

بیمه-عمرو-پس-انداز-و-بازنشستگی-بیمه-آسیا

بیمه نامه جامع عمر و پس انداز و بازنشستگی آسیا

02122229864 - 02122758481

02122229867 - شماره واتساپ 09353603834

در میان انواع مختلف بیمه اشخاص، طرح جامع عمرو پس انداز دارای قابلیت های ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ای ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس اندازی نیز دارد ، که سرمایه مذکور می تواند برای تامین مواردی از قبیل :

تهیه مسکن ، هزینه ازدواج ، هزینه های تحصیلی ، هزینه بیماری های خاص ، بازنشستگی و ... مورد استفاده قرار گیرد. از جمله ویژگی های مهمّ بیمه جامع عمر و پس انداز که آن را از سایر بیمه ها متمایز می کند عبارتند از :
بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا بیمه طرح جامع عمرو تشکیل سرمایه و اندوخته ساز

برخورداری از معافیت های مالیاتی طبق قانون مالیات های مستقیم

برخورداری همزمان از مزایای بیمه ای و پس اندازی
سرمایه گذاری مطمئن، سودآور و حمایت و تأمین آینده خانواده
امکان تعدیل سنواتی حق بیمه و سرمایه فوت و سایر پوشش های تکمیلی
پرداخت وام به بیمه گذار یا امکان برداشت از محل اندوخته بیمه نامه

انعطاف در انتخاب میزان حق بیمه و سرمایه
پرداخت سود مشارکت در منافع