بیمه سامان


بیمه سامان شركت بیمه سامان شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان شركت سرمايه‌ گذاري مس سرچشمه بيمه‌ هاي اموال سامان samaninsurance بیمه مسئوليت و اشخاص

تاریخچه شركت بیمه سامان

شركت بيمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شركتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز كرد.

بانك سامان، شركت سرمايه گذاري بانك سامان، شركت سرمايه گذاري مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي دهند.

بنيانگذاران و مديران شركت بیمه سامان سالهاست كه از دست اندركاران با تجربه صنعت بيمه مي باشند كه با يك چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.

سرمایه فعلی شركت طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ آذر 1391، به مبلغ 400,000,000,000 ريال افزایش یافت.

اعضاي هيأت مديره به منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه اي و اعتقاد بر اصل مشتري مداري تمامي نيازهاي بيمه اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

كادر كارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي كامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه  شدگان خود داشته و مي كوشند با ارايه مشاوره در زمينه مديريت ريسك، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.

بيمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتكا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمه گذاران خود به ارمغان آورد.

اهداف و چشم انداز بیمه سامان

بیمه سامان تا سال 1397، با ایجاد حس اعتماد، در فعالیتهای خود و ارائه خدمات به مشتریان هدف و صنعت بیمه كشور سرآمد خواهد بود.

مأموریت ما در راه رسیدن به آرمان و چشم انداز

ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با كیفیت به اشخاص حقیقی و حقوقی در منطقه با رویكرد نوآورانه

ارزشهای محوری بیمه سامان :

> خلاقیت و نوآوری
> پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی
> تامین اعتماد و آرامش
> مشتری مداری
> تعالی فردی و سازمانی
> كار تیمی و تعامل سازنده در درون سازمان