بیمه های ضروری

بیمه های مسئولیت

bime masooliat


تعریف بیمه مسئولیت ممكن‌ است‌ براثر غفلت‌ يا قصور فردي‌، خساراتي‌ مالي‌ و جاني‌ به‌ اشخاص‌ ثالث‌ وارد شود. كه‌ در نتيجه‌، آن‌ فردمحكوم‌ به‌ پرداخت‌ غرامت‌ به‌ اشخاص‌ ثالث‌ شود بیمه های مسئولیت بيمه مسئوليت پزشکان بيمه مهندسان ناظر مسئولیت مستاجران‌ مسئوليت‌ آسانسور بیمه مسئوليت‌ حرفه‌اي‌

تعریف بیمه مسئولیت

ممكن است براثر غفلت يا قصور فردي ، خساراتي مالي و جاني به اشخاص ثالث وارد شود. كه در نتيجه ، آن فردمحكوم به پرداخت غرامت به اشخاص ثالث شود.

در مواردي نيز مسئوليت و يا خساراتي ناشي از توليد، ساخت ،اداره و مديريت و يا ارائه خدمات سرويس و نگهداري در مورد اشخاص ثالث وجود دارد (حتي در مورد منازل مسكوني )، ممكن است بواسطه امور شغلي از قبيل بازسازي ، پذيرايي ، ساخت و توليد در بعضي مواقع خسارات جاني و مالي سنگيني به افراد وارد آيد كه مسئوليت اين موارد متوجه كارفرماست.

غفلت فردي ممكن است منجر به خسارت مالي يا صدمه جاني به شخص يا اشخاص ثالث گردد و شخص خاطي مسئول جبران خسارات و صدمات وارده است .

به همين منظور وجود بيمه اي مانند بيمه مسئوليت مي تواند حائز اهميت خاصي باشد در سالهاي اخيراين نوع بيمه داراي رشد و گسترش بالايي بوده است .

خسارات ناشي از مسئوليت براثر عمل اشتباه و غفلت آميز يك شخص حقيقي و يا حقوقي كه در انجام كاري كليه اقدامات احتياطي را رعايت نكرده واقع مي شود.

لازم به توضيح است كه بيمه نامه هاي مسئوليت در هيچ موردي در قبال اقدامات و اعمال عمدي بيمه گذار كه منجر به خسارات مالي و جاني شود، پوشش ارائه نمي دهد.
زيرا حادثه بيمه پذير، به حادثه اي اطلاق مي شود كه اتفاقي باشد. به همين دليل خسارات عمدي ، خارج از تعهد اين نوع بيمه نامه قرار مي گيرد.

از انواع بيمه نامه هاي مسئوليت مي توان به بيمه نامه هاي مسئووليت زیر اشاره کرد :

بیمه مسئولیت مالكان مستغلات

بيمه مهندسان ناظر

بيمه دامپزشکان

بيمه مسئوليت مدیران آژانس های مسافرتی

بیمه مسئولیت مستاجران

بیمه مسئولیت توليد كنندگان

بیمه مسئولیت مقاطعه كاران

بيمه مسئوليت آسانسور

بیمه مسئوليت حرفه اي

بيمه مسئوليت پزشکان

بيمه مسئوليت پیراپزشکان

و ...

bime masooliat


تعداد بازدید :1593

همکاری با بیمه

ثبت نام کاربر

ثبت نام بازاریاب بیمه کمک رسان نماینده اس او اس بیمه sos بازاریابی بیمه سرمایه گذاری سرمایه سود و سرمایه

افرادی که مایل به فروش در زمینه بیمه های اشخاص، اموال و مسئولیت هستند می توانند در این وبگاه ثبت نام نموده و با رعایت قوانین سایت اقدام به فروش بیمه نمایند.

لطفاً قبل از ثبت نام شرایط را مطالعه و در صورت موافقت با آن اقدام به ثبت نام نمائید

ثبت نام نماینده

ثبت نام نماینده بیمه اس او اس نمایندگی بیمه sos نمایندگی اس او اس شرکت کمک رسان ایران بیمه کمک رسان

نمایندگان بیمه ای که دارای کد نمایندگی و دارای مجوز صدور بیمه از شرکت مربوطه است می تواند در این وبگاه ثبت نام نماید.

لطفاً قبل از ثبت نام شرایط را مطالعه و در صورت موافقت با آن اقدام به ثبت نام نمائید